В умовах сьогоденної напруги в українському суспільстві кожне слово, оприлюднене в ЗМІ, несе гучний резонанс. Саме журналісти є «очима» й «вухами» українців, котрі щоденно воліють відслідковувати й розбиратись в насиченому потоці інформаційних повідомлень. Відтак на ЗМІ покладено ще більшу, ніж зазвичай, відповідальність за правдиве та достовірне висвітлення подій, особливо зі соціально гострих тем.

У зв’язку з цим представникам ЗМІ доводиться переходити на новий рівень роботи – роботи в умовах гуманітарної кризи. Але подеколи вони не усвідомлюють, чого це від них потребує. Тому «КримSOS» вирішив зініціювати подіумну дискусію для журналістів та редакторів провідних українських медіа і обговорити такі питання:

роль ЗМІ під час війни і кризи: скандал vs пропаганда vs правда, соціальна відповідальність медіа;
стандарти журналістики та журналістська етика;
висвітлення України в європейських ЗМІ;
зменшення інтересу українських медіа до теми Криму;
як за допомогою ЗМІ зменшити стигматизацію переселенців (чому про переселенців пишуть багато негативу; як висвітлювати правду, щоб не нашкодити).
Зустріч пройде у форматі подіумної дискусії за модерації Андрія Куликова, українського журналіста, редактора, радіоведучго, телеведучого, медіа-експерта та медіа-тренера. До участі запрошуються журналісти та редактори, котрі працюють у Києві та Київській області.

Дата проведення: 24 лютого 2015 року з 15:00 до 18:00

Місце проведення: Київ, вул. Чеслава Бєлінського, 5 (клуб «Наш формат»)

Для того, щоб взяти участь у подіумній дискусії, просимо заповнити заявку або подзвонити нам за тел.: +380506040730 (Євгенія Андреюк),+38 (063) 880 33 02 (Світлана Олєйнікова).

Leave a Reply

Your email address will not be published.