Нещодавно в місті Дніпро відбулася зустріч представників та представниць робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості із семи громад Дніпропетровської області.
Захід відбувся під керівництвом громадської організації Центр «Тамариск» у межах проєкту «Створення та підтримка діяльності Мережі робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості у семи територіальних громадах Дніпропетровській області».

Захід відкрив Михайло Карелін – фахівець з мобілізації громад ПРООН в Україні.

Під час знайомства представники кожної  громади цікаво та яскраво представили свої громади, якими вони є , якими вони бачать їх у майбутньому та що планують і готові зробити для цього.

Дуже позитивно учасники зустрічі висловилися про презентації досвіду роботи робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості у територіальних громадах Донецької області, яким поділилася Тетяна Сігаєва, яка нині є фахівчинєю з мобілізації громад Миколаївської області.

Тетяна Карельська, директорка ГО Центр «Тамариск», презентувала проєкт, який спрямовано на створення та підтримку діяльності Мережі робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості у Дніпропетровській області. Також обговорили питання взаємодії, інформування та комунікації між робочими групами. Цікавими були  знайомства з експертами та консультантами, які будуть працювати в проєкті.

Представники громад дізналися про підхід, заснований на правах людини, який передбачає розширення можливостей людей знати свої права та вимагати їх дотримання, а також підвищення потенціалу та відповідальності осіб та установ щодо поваги до прав людини, їх захисту та реалізації. Підхід презентував Олексій Літвінов, експерт із питань громадської експертизи та моніторингу діяльності органів місцевого самоврядування, кандидат наук із державного управління.

Наприкінці заходу учасники ділилися враженнями від зустрічі та говорили про нові знайомства, корисні  знання, позитивні емоції та було сповнені натхнення працювати та змінювати свої громади на краще.

Ініціатива «Створення та підтримка діяльності Мережі робочих груп із громадської

безпеки та соціальної згуртованості у семи територіальних громадах

Дніпропетровській області» впроваджується Центром підтримки громадських і

культурних ініціатив «Тамариск» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в

Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту

«EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

Світлини: Лариса Скрипченко

Leave a Reply

Your email address will not be published.