7 квітня 2019 року в місті Підгородне відбулася фасилітаційна  зустріч  представників громадських організацій, місцевих громадських активістів, представників сфери культури. Зустріч фасилітував експерт Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск». Ця зустріч стала продовженням зустрічі від 15 серпня 2018 року на якій було прийняте рішення провести наступну зустріч діалогового майданчика виїзним, а результатом повинно стати розроблення вуличного заходу.

Діалогова зустріч на тему: «Як і куди рухатися щоб розвиватися» розпочав Віталій Моргун, який нагадав присутнім про тему та мету сьогоднішньої зустрічі. Віталій запропонував присутнім обговорити необхідність та бажання зробити виїзду зустріч на якій обговорити та розробити сценарій заходу який би дав поштовх нашому розвитку.

Присутні всі погодилися, що такий захід є дуже необхідним, як і для кожного із присутніх так і я громади.

Вирішили продовжити діалогову зустріч з виїздом на місце. Цим місцем було визнано місцеву гору «Монашка» на яку група виїхала через годину.

Учасники зустрічі обійшли місце зустрічі та поділилися своїми враженнями. Потім учасники обговорили концепт проекту та план заходів «Реконструкція козацького зимівника в місті Підгородне», що на погляд активістів буде поштовхом до розвитку зеленого туризму, та допоможе місту розкрити свій потенціал і стане напрямком розвитку не тільки культури, а й створенням індустрії для малого бізнесу.

Leave a Reply

Your email address will not be published.