18-19 грудня 2014 року Центр політико-правових реформ та Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ), проводять конференцію «Підвищення якості адміністративних послуг шляхом посилення впливу громадянського суспільства на державну політику у цій сфері». Захід відбувається за фінансової підтримки Європейського Союзу.

До участі в конференції запрошуються експерти та активісти громадських організацій, представники органів влади, журналісти, які співпрацюють або зацікавлені в співпраці з громадськими організаціями щодо громадського контролю діяльності органів влади.

Протягом двох днів конференції буде обговорюватися державна політика у сфері адміністративних послуг, стан реформування системи надання адміністративних послуг в Україні та роль громадськості в цьому процесі. Розглядатимуться типові проблеми створення та функціонування центрів з надання адміністративних послуг (ЦНАП), шляхи їх вирішення. Також буде представлено існуючий позитивний досвід роботи центрів та кращі практики організації надання адміністративних послуг.

В рамках конференції експерти презентують результати громадського моніторингу якості надання адміністративних послуг Державною міграційною службою, Департаментом громадської безпеки МВС України та ДАІ.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників під час конференції, витрати на проїзд до місця проведення й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів і у межах вартості проїзду рейсовим автобусом, купейним або плацкартним вагоном поїзда, другим класом «Інтерсіті»).

Для участі у конференції необхідно заповнити АНКЕТУ до 8 грудня 2014 року.

Кількість місць обмежена. Точні час та місце проведення конференції будуть повідомлені відібраним учасникам до 10 грудня 2014 року.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Дмитро Український

+38 (067) 466 67 06

+38 (050) 659 43 46

dmytro@pravo.org.ua

Центр політико-правових реформ

вул. Хрещатик 4, офіс 13
Київ, 01001

тел: (044) 278 03 17; (044) 278 03 72
факс: (044) 278 16 55

www.pravo.org.ua  |
www.facebook.com/pravo.org.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published.