6 жовтня, відбулося засідання координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, торгівлі людьми.
Під час якого відбулася презентація проєкту «Підгородненська громада – територія вільна від насильства».
Проєкт стартував 15 серпня 2022 року та направлений на надання належної психологічної допомоги особам, з урахуванням внутрішньо переміщених осіб, постраждалим від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, сексуального насильства, вчиненого представниками держави-агресора та особам, які незаконно утримувались або перебували в полоні.
ВВ рамках проєктку ГО «Квітка Душі» та Підгородненська міська рада підписали меморандум про співпрацю, та було закуплено обладнання для спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.
Також в рамках інформаційної кампанії було виготовлено та розповсюджено брошури для підвищення рівня обізнаності населення у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, руйнації негативних стереотипів та формування нетерпимого ставлення до насильницької моделі сімейних відносин.

Leave a Reply

Your email address will not be published.