Цього року в Україні відбулося стільки патріотичних акцій, що і порахувати важко! Кожен висловлював любов до України у свій спосіб – хтось перефарбував мости в національні кольори, хтось виробляв прикраси, одягав вишиванки чи складав вірші. Але коли українці збиралися разом – організовували флешмоби. Ми виділили найцікавіші з них!

Флешмоб, учасники якого створили фігуру “Карта України”, потрапив у національну Книгу рекордів. Захід, присвячений єдності нашої держави, відбувся в Києві в рамках святкування Дня молоді біля арки Дружби народів.
Джерело

Як би не було дивно, попри свою дипломатичність, міністерства також долучились до патріотичних флешмобів. Працівники міністерства закордонних справ України провели свій патріотичний флешмоб. Дипломати вишукувались перед будівлею міністерства у формі карти України і заспівали державний гімн

Джерело

В Мелітополі Запорізької області жителі міста також не залишились байдужими і влаштували флешмоб за єдину Україну. Під музику молодь із національною символікою танцювала на центральному майдані міста. Паралельно піднімала в небо імпровізований синьо-жовтий прапор. До речі, цю постановку хлопці і дівчата організували прямо на площі, запросивши до участі глядачів, які просто проходили повз. Після танців винесли державний прапор і заспівали державний гімн України.

Джерело

Місто Львів долучились до такого виявлення любові до України. Львів’яни створили фігури найважливіших символік держави – це прапор та тризуб.

Джерело

Оригінальний та незвичний флешмоб організували жителі Вінниці – зокрема її школярі. Вінницькі учні створили фігуру «голуб миру», показуючи цим віру у панування миру та спокою у нашій країні.

Leave a Reply

Your email address will not be published.