Культура в умовах кризи потребує не меншої підтримки з боку суспільства, ніж інші сфери життя. Саме тому ГУРТ вирішив зробити підбірку можливостей волонтерства у культурних ініціативах. Небайдужі до культурного розвитку України волонтери своїми знаннями та вільним часом роблять особистий внесок у діяльність різних суспільно корисних ініціатив. Разом із тим волонтерство передбачає саморозвиток та участь у яскравих подіях.

Популяризація української літератури

Додати енергії до організації цікавих і пізнавальних культурних заходів за участі відомих видавців, спробувати себе у різних іпостасях (гід для іноземних літераторів, репортер, фотограф) – все це можливо під час волонтерського відрядження до Львова. Для цього необхідно подати заявку на участь у Міжнародному книжковому «Форумі Видавців у Львові» та Львівському міжнародному літературному фестивалі (9-13 вересня 2015 р.) до 14 серпня 2015 р. Детальніше – тут.

Сприяння суспільній свідомості через дослідження міського простору

Волонтерство дає можливість студентам-архітекторам навчитися чомусь новому за своїм профілем, сприяючи підняттю суспільної свідомості за допомогою фізичної та дигітальної інтервенції в міста, що постраждали від війни на Сході України. Отримати новий досвід та підтримати програму резиденцій Architecture Ukraine потужної платформи культурних ініціатив Izolyatsia, вимушеної змінити свою Донецьку локацію на Київську, можна, надіславши резюме на адресу: izo.architecture.ukraine@gmail.com. Детальніше – тут.

Залучення до міжкультурного діалогу

Поволонтерити у дипломатичній культурній установі, познайомитися із чеськими митцями та активізувати підготовку осінніх культурних заходів, що сприяють міжкультурному діалогу в Україні, можна долучившись до Чеського Центру у Києві. Резюме надсилайте на адресу cckiev@czech.cz, вказавши у темі: волонтер. Детальніше – тут.

Просвітницька культурна місія

Отримати цілісне уявлення про переваги тривалої співпраці з цікавою командою волонтерів, разом із якими Ви відчуєте себе помічниками мистецтвознавців у їхній просвітницькій діяльності в Україні, можна, якщо Ви вирішите долучитися до проведення лекцій Культурного Проекту до 24 серпня 2015 року. Детальніше – тут.

Соціальний проект з літнім настроєм

Продовжити літо аж до жовтня можна, допомагаючи на свіжому повітрі соціальному культурно-освітньому проекту «Арт-пікнік Слави Фролової», який об’єднує багато культурних та соціальних ініціатив. Детальніше – тут.

Навколо існує безліч можливостей для розвитку Вашої особистості та української культури у межах суспільно корисних ініціатив. Тож урізноманітнюйте життя волонтеруючи.

Leave a Reply

Your email address will not be published.