Хочете впровадити корисний проект, але не знаєте, як покрити витрати? Напишіть грантову заявку та отримайте фінансування для реалізації ідеї!

Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні запрошує до участі у сьомому конкурсі малих грантів 2015 громадські організації та ініціативні групи з України, які вмотивовані за допомогою практичних і невеликих за обсягом активних дій (проектів) зробити внесок у розвиток громадянського суспільства в Україні та долучитися до активної участі в демократичних процесах у своєму оточенні. Кінцевий термін – 30 березня 2015 року. Детальніше – тут.

Фонд міжнародного розвитку Організації країн експортерів нафти та Програма розвитку ООН запрошують громадські організації з Європи, Центральної Азії та Близького Сходу подати свої проектні ідеї на Міжрегіональний грантовий конкурс від ОФІД-ПРООН та спільно розвивати, перевіряти або розділяти сучасні рішення проблем розвитку, що характерні регіонові. Кінцевий термін – 30 березня 2015 року. Детальніше – тут.

Європейська молодіжна фундація оголосила конкурс грантових заявок на реалізацію пілотних проектів молодіжних громадських організацій. Дедлайн – 1 квітня 2015 року. Детальніше – тут.

Європейський Союз (ЄС) прагне визначити актуальні та дієві проектні пропозиції, аби надати оперативну підтримку ініціативам громадянського суспільства, спрямованим на розвиток та консолідацію демократії та верховенства права і посилення поваги до всіх прав людини та основних свобод в Україні. Кінцевий термін для подання вираження зацікавленості – 6 квітня 2015 року. Детальніше – тут.

USAID оголосила про прийом заявок на програми і заходи щодо вирішення конфліктів в Україні. Дедлайн подання заявки – 20 квітня 2015 року. Детальніше – тут.

Аудіо-версію матеріалу слухайте на ГУРТрадіо

Leave a Reply

Your email address will not be published.