Українська Соціальна Академія (Київ, Україна) та Інститут релігійних наук ім. Томи Аквінського (Київ, Україна) у співпраці з Кафедрою богослов’я УКУ (Львів, Україна) мають честь запросити державних службовців, представників громадських організацій, викладачів, студентів та всіх зацікавлених осіб взяти участь у освітній програмі «Суспільно-політична етика», яка розпочнеться в Києві 17 жовтня 2015 р. По закінченні навчання слухачі отримають офіційний сертифікат.

Завдання програми. Поглиблене ознайомлення з християнським суспільним вченням. Створення середовища міжконфесійного діалогу задля пошуку християнських відповідей на головні суспільні виклики сучасності.

Таке навчання не носить академічного характеру,а натомість спирається на методики навчання дорослих – на обмін досвідом, інтерактивні методики, практично орієнтоване навчання без відриву від роботи.

Теми семінарів:

1. Принципи християнського суспільного вчення і суспільні реалії сьогодення.

2. Християнське суспільне вчення та питання справедливості.

3. Питання війни та миру.

4. Права людини та громадянська активність.

5. Політика. Демократія. Громадянське суспільство.

6. Етика, управління та бізнес відповідальність.

7. Проблеми праці та власності у суспільному вченні церкви: етичний аспект

8. Моральне осмислення екологічних проблем

9. ЗМІ, етика і влада

10. Релігія у глобальній політиці та міжнародних відносинах.

11. Глобалізація, міжкультурний діалог та кроскультурний менеджмент.

Тренерами та лекторами виступають провідні українські та зарубіжні викладачі у галузі християнського суспільного вчення. У рамках програми надаються не лише знання, а й навички, необхідні для участі у процесі прийняття рішень. Не пропустіть можливість впливати на суспільство, отримавши необхідну освіту.

Освітня програма розпочинається 17 жовтня 2015 р. і триває до травня 2016 року.

Форма навчання – заочна (11 суботніх семінарів на рік).

Вартість навчання – 2600 грн. на рік. Для учасників програми також передбачені стипендії в сумі оплати курсу від 30 до 50 %.

Реєстраційна анкета – http://goo.gl/forms/tGUx4oNUEp

Навчання відбуватиметься за адресою:

Інститут релігійних наук Св. Томи Аквінського, м. Київ, вул. Якіра 13, 2 поверх, аудиторія 307 з 10.00 до 17.00 у суботу.

Leave a Reply

Your email address will not be published.