“Школа безпеки громадських активістів” продовжує свою роботу в Центрі “Тамариск”. 22 червня 2021 року закінчився другий тренінг школи Тренінг «Основи цифрової безпеки».

Представники громадських організацій Дніпропетровської області під час онлайн занять:

  • Досліджували ризики у сфері цифрової безпеки, з якими вже зустрічалися, та з якими можуть зустрітися.
  • Оцінювали стан власних гаджетів: ноутбуків, телефонів, планшетів, їх програмне забезпечення.
  • Вчилися безпечно використовувати  незапаролені мережі інтернет, захищати інформацію під час ії передачі, а також захищати інформацію, яка знаходиться на гаджеті.
  • Особливу увагу приділяли створенню правильних паролів та їх зберіганню.

Тренер Генрі Дем’янович навчив учасників Школи прораховувати різики, використовувати надійні додатки для захисту аккаунтів громадських організацій, блокувати важливу інформацію на втраченому гаджеті дистанційно.

Багато питань від учасників Школи було про безпечне користування онлайн- банкингом, про фішинг та порядок дій для захисту аккаунтів.

Тренер відповідав на кожне питання і навіть надавав покрокову інструкцію, тому учасники одразу опрацьовували це на власних смартфонах та ноутбуках. Учасникам проєкту були надані відеозаписи усіх чотирьох модулів.

Проект реалізується Центром підтримки громадських та культурних ініціатив “Тамариск” у співпраці  з ГО «МАРТ» і Освітнім домом прав людини  в Чернігові за підтримки Human Rights House Foundation та профінансовано Європейським Союзом.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.