5 березня 2018 року у місті Дніпро в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області відбувся круглий стіл «ЮСТИЦІЯ + ГРОМАДСЬКІСТЬ АБО ПАРТНЕРСТВО ПО-НОВОМУ».

Круглий стіл відбувся за участі близько 40-ка представників громадянського суспільства та представників обласної юстиції у Дніпропетровській області.

Проект «Я МАЮ ПРАВО» та основні напрямки діяльності презентувала начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Арзу Василишина.

Окрему увагу спікери з Управління Дніпропетровської обласної юстиції приділили напрямку #ЧужихДітейНеБуває. Після презентації відбулось обговорення у ході якого представники громадських організацій задавали велику кількість питань, на які були надані відповіді та роз’яснення. Багато пропозицій поліпшення проекту були прийняті до уваги. У ході обговорень зазначили про необхідність залучити громадянське суспільство до підвищення рівня правової обізнаності населення та створити спільний комунікаційний простір у соціальних мережах.

Також, від громадянського суспільства виступила директор Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск»  Тетяна Карельська, яка проінформувала про порушення виборчих прав внутрішньо переміщених осіб, що сьогодні складає 4% від населення України та запропонувала звернути особливу увагу на цю категорію населення у ході реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО». У ході доповіді було запропоновано підтримати законопроект №6240, що надає виборче право переселенцям. Також, досягнуто домовленість провести наступний круглий стіл присвячений захисту прав внутрішньо переміщених осіб наприкінці березня.

Світлина від Центр підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск".Світлина від Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області.Світлина від Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області.

Leave a Reply

Your email address will not be published.