9 липня 2020року Центр “Тамариск” повідомив учасникам проєкту «Посилення потенціалу НУО в Центральній і Східній Україні» про можливість отримати фінансування у рамках проекту на проведення інформаційно-комунікативних заходів в їх місцевих громадах. Учасники зможуть на практиці впроваджувати знання і навички, які отримали під час навчання в “Школі інформування і комунікації”.
Учасники дізналися про організаційні складові проведення информаційно-комунікаційних заходів, які вимагають уваги для отрмання бажаних результатів. Вони розглянули типи заходів, які можуть проводити їх  громадські організації в громадах, обговорили особливості організаційних процесів в кожному з них.
Практична частина майстер-класу присвячена безпосередньо плануванню інформаційно комунікаційних заходів, які проводитимуться учасниками в рамках проєкту для їхних цільових аудиторій. 
Під час роботи в малих групах учасники визначили мету, зони
відповідальності та необхідні ресурси, розробили план підготовки і план проведення заходів.
Захід відбувся в рамках проекту «Підвищення інформаційно – комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

Leave a Reply

Your email address will not be published.