Онлайн тренінг “Організація  заходів” пройшов 11 березня 2023 року для учасників IV Школи інформування та комунікації.

Під час тренінгу йшлося про можливість для учасників Школи отримати фінансування у рамках проекту на проведення інформаційно-комунікативних заходів у їхніх місцевих громадах. Таким чином учасники можуть на практиці апробувати знання та навички, які отримали під час навчання на тренінгах та майстер-класах.
Учасники дізналися про організаційні складові проведення інформаційно-комунікаційних заходів, які потребують уваги для отримання бажаних результатів.
Вони розглянули типи заходів, які можуть проводити їх громадські організації у співтоваристві, та обговорили особливості організаційних процесів у кожному з них.
Практична частина заходу була присвячена безпосередньо плануванню інформаційно-комунікаційних заходів, які будуть проводитись учасниками в рамках проекту для їх цільових аудиторій. Під час роботи у малих групах учасники визначали мету заходу, зони відповідальності та необхідні ресурси, розробили план підготовки та план проведення заходу у місцевій спільноті.

Захід проводився в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.