Будь-яка успішна організація має вміти усвідомлювати та планувати власний організаційний розвиток. Тому, Центр «Тамариск» продовжує навчати громадські та благодійні організації, щоб підвищити їх спроможність. В Центрі «Тамариск» було проведено тренінг «Організаційний розвиток громадських та благодійних організацій» участь у якому прийняли громадські організації із Дніпропетровщини.

Організаційний розвиток – сучасний метод розвитку організації за допомогою роботи з людськими ресурсами, що виник на перетині психології управління, організаційної і соціальної психології, менеджменту.

Тому, під час тренінгу учасники вивчали методику оцінки розвитку ОГС. Розглядали підхід до оцінки у трьох сферах: внутрішній розвиток, програмна діяльність та зовнішня комунікація.

Також, учасники вивчали аспекти лідерства і менеджменту, а кожен потенціал розглядався в контексті організаційного розвитку. Групові вправи моделювали певний процес організаційного росту та розвитку у яких учасники могли порівнювати розвиток від невеликих груп до великих організацій.

Далі увагу було приділено до розгляду спільних принципів та цінностей без яких не може успішно функціонувати будь-яка організація під час розвитку.

Учасники у коментарях відзначали, що їм сподобались групова робота та подача матеріалу, а зміст і підхід до тренінгу був максимально зручним до сприйняття інформації.

Тренінг проводиться за фінансової підтримки фонду ім. Ч. С. Мотта.

Leave a Reply

Your email address will not be published.