Фонд Менеджерських Ініціатив та Дніпропетровська Міська Рада запрошують Вас взяти участь в опитуванні на тему якості життя та громадських послуг, які надаються у місті.

Опитування відбувається в рамках проекту «Український самоврядно-громадський стандарт» і має на меті надати міській владі інформацію про те, яким чином мешканці Вашого міста оцінюють якість життя і громадські послуги, що їм надаються.

У проекті бере участь 7 міст обласного значення. Реалізовує проект польська неурядова організація Фонд Менеджерських Ініціатив. Метою проекту є створення і впровадження самоврядно-громадського стандарту, який буде фундаментом сучасного управління місцевими та регіональними громадськими справами. Також він має показати ключові проблемні сфери українського самоврядування, в яких необхідно впровадити зміни. Істотним елементом проекту є компонент партиципації (участі) – співпраці влади з мешканцями в процесі прийняття важливих для міста рішень. Дане опитування є одним з механізмів партиципації і його результати покажуть міській владі думку мешканців, приблизять їх проблеми і потреби, в ідеалі міська влада отримає конкретні вказівки, які проблеми на думку мешканців є нагальними і вимагають термінового вирішення, що варто поліпшити, а що варто змінити.

Ваша думка дуже важлива. Заохочуємо заповнити анкету, для цього перейдіть за цим посиланням

https://www.surveymonkey.com/r/7Z55SZR

Leave a Reply

Your email address will not be published.