25 травня 2021року  в Центрі «Тамариск» відбувся  тренінг «Онлайн-комунікації: методи, підходи, інструменти»» для учасників другої «Школи інформування та комунікації».

Тренерка фасилітаторка Наталія Стаднічук націлювала групу на вирішення питань, які актуальні саме для громадських організацій – учасниць Школи. Канали онлайн комунікацій дуже різні і кожна команда використовує їх за власними правилами. Ці правила і розглядалися під час тренінгу.

Друге важливе питання – імідж громадських організацій в мережі інтернет. Тут також свої правила. Наталія Стаднічук допомагала групі скласти правила для  зовнішньої та внутрішньої комунікації  організації.

Тренерка поділилася методами створення контент-плану для публікацій на інтернет-сторінках, а також особистими лайфхаками про те, що робити з негативними коментарями.

Особливо сподобалась учасникам командна робота та можливість скласти контент – план для власної організації в соціальній мережі.

 

Навчання проводиться в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.