31 березня 2021 року в Центрі «Тамариск» відбувся  тренінг «Онлайн-комунікації: методи, підходи, інструменти»» для учасників другої «Школи інформування та комунікації».

Тренерка Наталія Стаднічук допомагала групі скласти правила для  зовнішньої та внутрішньої комунікації  організації.  Учасники розглядали використання соціальних мереж для цілей громадських організацій, створення іміджу організації в інтернеті.

Тренерка поділилася методами створення контент-плану для публікацій на інтернет-сторінках, а також особистими лайфхаками про те, що робити з негативними коментарями.

Крім того, учасники дізналися про  інтернет-платформами для взаємодії з іншими громадськими організаціями, а також з донорськими організаціями по всьому світу.

“Така, начебто проста тема, але я для себе відкрила багато корисного та практичного матеріалу”, – зазначила одна з учасниць “Школи інформування та комунікацїї”.

Навчання проводиться в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії. 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.