Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск»оголошує конкурсний відбір на участь у Школі проектного менеджменту для представників організацій громадянського суспільства (ОГС).

Мета Школи – підвищити професійний рівень менеджерів ОГС через вдосконалення практичних навичків з використанням ефективних інструментів проектного менеджменту.

До участі у Школі запрошуються представники ОГС, які мають намір покращити свої компетенції щодо розробки та управління грантовими проектами та працюють на території  Центральної та Східної України.

Під час конкурсного відбору перевага надаватиметься заявникам, які:

Програма Школи включатиме:

 

Ведучий тренер Школи:

Наталія Стаднічук – тренер, коуч, фасилітатор. Експерт з питань проектного менеджменту, розвитку організацій громадянського суспільства та ефективних комунікацій.

Участь у Школі безкоштовна. Організатори компенсують витрати на проїзд в обидва кінці та забезпечують учасників на час тренінгу матеріалами, проживанням у готелі і харчуванням (кава-паузи, обід).

Заявки на участь у Школі приймаються до 12:00 п’ятниці, 16 листопада 2018 р.

Для участі у конкурсі Вам необхідно заповнити анкету за посиланням:  https://goo.gl/forms/fB8vLyJz8n903Mnn2

При виникненні питань звертайтеся на електронну пошту tamarisk.org.ua@gmail.com або  за телефоном 099 318 42 45 – Ольга Шрейдер