ГО «Інститут розвитку суспільних інновацій» оголошує конкурс на участь у дводенному тренінгу «Ефективні інструменти захисту прав ЛЖВ»
Мета тренінгу – навчити ефективним інструментам впливу на державну політику у сфері протидії ВІЛ/СНІДу.
Учасники:
– навчаться ефективно впливати на владу через акції прямої дії, інформаційні кампанії тощо
– отримають сприяння в реалізації власних адвокаційних заходів
Тренінг відбудеться 28-29 червня у Дніпропетровську для представників Запорізької та Дніпропетровської областей.
До участі запрошуються активісти спільноти ЛЖВ, а також громадські активісти, які мають високий рівень вмотивованості та готові долучатись до реалізації заходів, покликаних покращити ситуацію у сфері підтримки ЛЖВ. Перевага при відборі учасників надаватиметься людям, які мають досвід волонтерської роботи у сфері допомоги ЛЖВ.
Проживання, харчування, а також частково проїзд (за умови наявності проїзних документів і у межах вартості проїзду рейсовим автобусом, купейним або плацкартним вагоном поїзда) покривається за рахунок організаторів.
Для участі у тренінгу необхідно заповнити електронну АНКЕТУ(за гіперпосиланням) до 16 червня.
Формування групи учасників відбуватиметься за результатами конкурсного відбору. Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати протягом 2-х днів після кінцевої дати реєстрації.
Навчання проходитиме в рамках проекту «Розширення доступу регіональних спільнот ЛЖВС до місцевих фінансових ресурсів через доступ до підтримки за рахунок бюджетних коштів, контроль за виконанням місцевих програм та здійснення державних закупівель» за підтримки Глобального фонду та Всеукраїнської благодійної організації “Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД”.
Контактна особа: Анастасія Ніжнік; тел. (066)-759-17-64; e-mail: Anastasiya.UN@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.