Добропільський центр молоді «Добро» спільно з PPV Knowledge Networks (Львів) за підтримки Національного Культурного Центру Польщі та компанії ДТЕК оголошують початок проекту «Територія молоді»

«Територія молоді» – це проект націлений на молодих людей віком 18 років. Його завданням є пожвавити міський молодіжний простір та заохотити молодих людей до спільного проведення різноманітних заходів та активітетів на території свого міста.
Проект складається з двох етапів:
1. Молодіжний обмін у Польщі для переможців конкурсу (31 серпня – 9 вересня)
2. Організація молодіжної події у місті після повернення з культурного обміну (осінь 2013).
УМОВИ УЧАСТІ:
Участь у проекті можуть брати:
– Особи віком 18 років;
– Що проживають на території Сходу України (Донецька, Луганська, Дніпропетровська, Харківська, Сумська та Запорізька обл. Можлива участь у деяких випадках с інших областей)
– Мають закордонний паспорт;
Своє резюме на українській або російській мові необхідно надіслати до 10 серпня 2013 на електронну адресу vlados@dobrepole.org.ua.
До роботи слід прикріпити скановану копію закордонного паспорта;
Результати відбору буде повідомлено після 12 серпня. До участі у молодіжному обміні у Польщі та Європейському молодіжному економічному форумі (Новий Сонч) буде відібрано 14 осіб.
Більше про Форум http://www.forum-leaders.eu/index1.php
Дати реалізації: 30 серпня – 10 вересня 2013 року
Учасника треба: за власний рахунок зробити візу та добратися до Львова (30-31-го серпня) всі інші витрати беруть на себе організатори. Для студентів буде вислане запрошення на адресу навчального закладу.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 050 935 98 35 (Орос Володимир)

Leave a Reply

Your email address will not be published.