Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) оголошує відбір учасників та учасниць на Виборчу Школу 2021. Про це повідомляє Громадський простір.

До участі запрошуються:  представники та представниці громадських організацій і засобів масової інформації, студентів старших курсів (магістрів), аспірантів й усіх зацікалених сторін у сфері виборів та демократії.

Програма курсу. Навчальний курс передбачає чотири онлайн модулі з наступних тем:

І модуль – Загальна теорія: ключові аспекти та учасники виборчого процесу, 2-5 червня 2021 року

ІІ модуль – Політичні фінанси, останній тиждень вересня 2021 року

ІІІ модуль – Новітні виборчі технології, останній тиждень жовтня 2021 року

ІV модуль – Інклюзивіність у виборчому процесі, останній тиждень листопада 2021 року

Тривалість навчальної програми – 64 години (2,13 кредитів ЕКТС), один модуль триває чотири дні по чотири години навчання. Учасники, які пройшли повний курс (чотири модулі), отримають сертифікат, який підтверджує проходження професійного навчання.

Особлива увага буде приділена виборчому процесу в Україні, новій виборчій системі, органам адміністрування виборів, ролі медіа у виборчомі процесі, фінансуванню виборчого процесу, новим виборчим технологіям, електронному голосуванню, інклюзивності виборчого процесу, забезпеченню рівноправного представництва чоловіків та жінок у політиці, участі національних меншин у виборах, а також міжнародним стандартам і кращим міжнародним практикам у демократії.

Тренінги будуть проводитися в онлайн форматі та включатимуть роботу в групах для вивчення теоретичного матеріалу, а також лекції спікерів, зокрема, представників Центральної виборчої комісії, Верховної Ради України, експертів національних і міжнародних організацій задля практичного огляду тематик.

Відібрані на конкурсній основі учасники та учасниці навчального курсу матимуть унікальну можливість:

  • Пройти поглиблений курс із виборчого права від міжнародних та українських експертів;
  • Вдосконалити свої лідерські та комунікаційні вміння, навички онлайн виступу, розвинути критичне мислення, навчитись аналізувати виборче законодавство та писати аналітичні матеріали;
  • Отримати доступ до інформаційних і навчальних матеріалів IFES;
  • Безпосередньо ознайомитись з діяльністю Центральної виборчої комісії, Верховної Ради України та інших організацій, інституцій та міжнародних проєктів, які працюють у сфері виборів;
  • Долучитись до ініціатив з просування виборчої реформи в Україні.

Найкращі учасники та учасниці Виборчої школи будуть запрошені до співпраці з Міжнародною фундацією виборчих систем.

Кількість учасниць/ків обмежена, тому відбір буде проводитись на конкурсній основі.

Для участі заповніть, будь-ласка, анкету за посиланням.

Заявки приймаються до 11 травня 2021 року включно. Про участь у навчанні та організаційну інформацію буде повідомлено до 18:00, 17 травня 2021 року.

Перший модуль відбудеться 2-5 червня 2021 року.

IFES створює умови для рівної участі чоловіків та жінок, заохочується участь представниць/ків етнічних та релігійних меншини; корінних народів; представниць/ків ЛГБТ спільноти, ВПО, людей з інвалідністю та молоді.

Виборча школа відбудеться за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), та Міністерства міжнародних справ Канади.

Новий формат

Leave a Reply

Your email address will not be published.