Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» оголошує конкурсний відбір на участь в онлайн-курсі «Розробка соціальних проєктів» для представників організацій громадянського суспільства (ОГС).

Мета курсу – підвищити професійний рівень менеджерів ОГС через вдосконалення практичних навичків з використанням ефективних інструментів проєктного планування.

Курс проводить Наталія Стаднічук – тренер, коуч, фасилітатор. Експерт з питань проєктного менеджменту, розвитку організацій громадянського суспільства та ефективних комунікацій.

Участь у курсі безкоштовна за умови перемоги у конкурсі. Оскільки навчання буде інтерактивним і практичним, кількість учасників у групі не перевищуватиме 25 осіб.

Початок навчання 28 травня 2020 р.

Заявки на участь у курсі  приймаються до 18:00 26 травня 2020 р.

Для участі у конкурсі Вам необхідно заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/BbWkjUL5P2so6ogr7  

Результати конкурсного відбору будуть повідомлені заявникам не пізніше 18:00 27 травня 2020 р.

Як буде проходити навчання?

  • Онлайн-формат. Для участі у практичних вебінарах знадобиться комп’ютер, гарнітура та доступ в Інтернет. Вебінари будуть проводитися з використанням платформи Zoom і дошки Miro.
  • Тривалість і розклад занять. Початок навчання 28 травня 2020 р. Програма курсу розрахована на 1 місяць і включає практичні вебінари два рази на тиждень по 2 години (всього 8 занять). Розклад занять – вівторок і четвер з 10:00 до 12:00.
  • Особистий кабінет. Вам буде наданий доступ в особистий кабінет платформи он-лайн навчання, де будуть доступні презентації, відеозаписи вебінарів та додаткові навчальні матеріали.

При виникненні питань звертайтеся на електронну пошту tamarisk.org.ua@gmail.com або  за телефоном 099 318 42 45 – Ольга Шрейдер.

Онлайн курс проводиться за підтримки фонду ім. Ч. С. Мотта.

Leave a Reply

Your email address will not be published.