Запит цінових пропозицій

 

Громадська організація «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» оголошує конкурс на закупівлю логістичних послуг.

Дата оголошення: 23 червня 2023 року

Термін подання пропозицій: до 28 червня 2023 року

Всі  пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00:00 29 червня 2023 року, розгляду не підлягатимуть.

До комплексних логістичних послуг відноситься: проживання, харчування, оренда приміщення для заходу, трансфер учасників заходу.

Перелік висунутих вимог:

 1. Забезпечення проживання для 20 осіб у 10 номерах, 1 доба, двомісні номери, класу стандарт/поліпшений стандарт зі сніданком.
 2. Забезпечення харчування учасників – 20 осіб, 2 доби (2 кава-перерви на день, обіди та вечері).
 3. Трансфер для учасників з Дніпропетровської області.
 4. Роздаткові матеріали для учасників тренінгу.
 5. Надання в оренду приміщення для заходу – Зал (не менше 50 м2) з обладнанням (проектор, екран, ноутбук, мікрофон, колонки, 2 фліпчарти). Стіни, бажано, з можливістю розклеювання допоміжних матеріалів ведучого (плакати).
 6. Регіон надання послуги: місто Дніпро
 7. Термін надання послуг – 3-4 липня 2023 року.

Умови:

Між громадською організацією «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» та підрядником буде підписано договір, в якому буде детально викладено умови співпраці. 

Вимоги до підрядника – учасника конкурсу:

 1. Обов’язкова реєстрація юридичною особою або фізичною особою-підприємцем.
 2. Наявність відповідних КВЕДів.
 3. Наявність досвіду надання таких послуг.

Учасник  надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Цінова пропозиція;
 4. Зразок договору;
 5. Вартість номерів;
 6. Меню ресторану;
 7. Вартість оренди приміщення (не менше 50 м2);
 8. Рахунок-фактура.

 

Документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59 28 червня 2023 року у письмовому (електронному, відсканованому) форматі з поміткою “Конкурс: комплексні логістичні послуги”, на адресу: tamarisk.org.ua@gmail.com

Процедура відбору:

 • До участі у відборі допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.
 • Визначення переможця конкурсу відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в оголошенні критеріям та пропонуватиме найвигіднішу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника.
 • Результати конкурсу будуть повідомлені організатором учаснику, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.

Запитання щодо конкурсу можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою: tamarisk.org.ua@gmail.com до 27 червня 2023 року.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.