16 квітня 2016 року, у суботу, о 12.00 (за адресою: м. Дніпропетровськ,  вул. Троїцька, 12А, готель Рейкарц) відбудеться прес-конференція на тему: «Презентація програми захисту внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю «LITTLE BERTA».

Під час прес-конференції експерти представлять програму прав внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю «LITTLE BERTA» та розкажуть про основну мету і завдання тренінгу, що стартує цього ж дня для представників громадських організацій з чотирьох обласних центрів, які представляють інтереси організацій людей з функціональними порушеннями. Також під час заходу представники ЗМІ зможуть поставити запитання Генеральному Консулу Німеччини в Дніпропетровську Вольфганг Мессінгеру.

 Учасники прес-конференції:

– Вольфганг Мессінгер, Генеральний Консул Німеччини у Дніпропетровську;

– Євген Фомін, директор «Фундації прав людини» в Україні;

– Андрій Рибалка, фінансовий директор «Фундації прав людини» в Україні;

– Євген Струков, директор Харківської обласної громадської організації людей з інвалідністю «БФ ПАРАМИР»;

– Наталя Злигостєва, ВГО Європейська Асоціація прав інвалідів.

Олександр Ракша, начальник управління зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської ОДА.

Довідково

З квітня 2016 року громадська організація «Фундація прав людини» (Київ) розпочала Проект «LITTLE BERTA», що реалізується у Дніпропетровській, Харківській, Кіровоградській та Запорізькій  областях.  Метою проекту є посилення громадського руху переселенців з інвалідністю та підвищення професіоналізму у правозахисті лідерів громадських об’єднань людей з інвалідністю.

Учасники програми сформують правозахисну мережу з локальними осередками в кожній з областей, де діятиме програма правозахисту, та будуть працювати над підвищенням рівня обізнаності  прав внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю та представляти їх інтереси в органах місцевої влади. Інновацією проекту є постійний фокус у навчанні на силу соціальних медіа ресурсів.

Під час тренінгу, з 16 по 18  квітня, представники громадських організацій з чотирьох обласних центрів, які представляють інтереси організацій людей з функціональними порушеннями, зберуться у Дніпропетровську, щоб обговорити сучасну ситуацію з захистом прав вимушених переселенців з інвалідністю в країні та розробити спільну стратегію дій на 2016 рік.

Акредитація для участі у прес-конференції до 12.00. 15.04.2016 р. (п’ятниця) за тел.: 096-643-68-32 або за електронною адресою: dnepr.nsju@gmail.com.

Захід відбудеться у готелі Рейкарц, за адресою: вул. Троїцька, 12А

Запрошуються журналісти усіх ЗМІ

Анонс_16.04.2016_ Офіційне відкриття проекту LITTLE BERTA

Leave a Reply

Your email address will not be published.