26 червня 2018 р. у м. Дніпро в театрі одного актора «Крик» відбулась благодійна вистава «Метелики вільні»  за Леонардом Гершом у постановці львівського незалежного театр «Domus Teatro». Цей театр створили переселенці з Криму, Донбасу та  львівські актори.

Захід став можливий завдяки підтримки та організації Центру «Тамариск» і Дніпровської міської організації політичної партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка.

Вступне слово сказали, Тетяна Карельська, директорка Центру «Тамариск» та Юліан Кургузов, керівник дніпровського осередку «Громадянської позиції».

Тетяна Карельська  зазначила важливість взаємодії та кооперації у громадському та політичному секторах, щоб досягати результатів. Юліан Кургузов підкреслив у своєму виступі важливість реалізації конституційного виборчого права переселенців: «Сьогодні порушили конституційні права частини громадян, завтра – усіх».

Вистава мала великий успіх, оскільки піднімала важливі глибинні питання: конфлікт батьків і дітей, питання вибору та кохання, відношення суспільства до людей з інвалідністю та людські глибинні переживання.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.