logo_giz_nemzigiz-logo logo_tamarisk

Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» оголошує набір представників організацій громадянського суспільства (ОГС) на безкоштовний триденний тренінг «Ефективний соціальний проект: як організувати процес розробки проекту в команді».

Тренінг відбудеться 19-21 жовтня 2016 року у м. Дніпро.

До участі у тренінгу запрошуються ОГС Дніпропетровської області та підконтрольних Україні територій Донецької і Луганської областей.

Заявки на участь у тренінгу приймаються до 10:00 14-го жовтня 2016р.

Електронну анкету можна заповнити за посиланням:

https://goo.gl/forms/rHWKXFY3JZAECj2G2

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах

Під час тренінгу учасники отримають знання щодо структури та основних складових соціального проекту, ознайомляться з ефективними підходами до процесу його розробки. Практична робота на тренінгу буде сфокусована на розробці реальних проектів, , актуальних для організацій і ініціативних груп учасників тренінгу.

В програмі тренінгу:

 • Донорські організації в Україні: основні принципи та підходи до фінансування діяльності організацій громадянського суспільства.
 • Що таке «соціальний проект» і навіщо його розробляти?
 • Підготовка до розробки проекту: що треба знати і зробити, перш, ніж прийняти рішення звернутися до донорської організації?
 • Основні етапи розробки якісного проекту: як організувати ефективну роботу в команді?
 • Структура проекту: як побудувати логічний ланцюжок від проблеми до конкретних результатів?
 • Аналіз і формулювання проблеми, на вирішення якої спрямовано проект.
 • Інструмент «Дерево проблем».
 • Мета та завдання проекту. Критерії формулювання гарної мети. Інструмент «Дерево цілей».
 • Методи реалізації та робочий план проекту: гнучке та прозоре планування діяльності.
 • Очікувані результати проекту: яких якісних та кількісних змін ви прагнете досягнути?
 • Необхідні ресурси та бюджет проекту: які витрати на реалізацію проекту можна покрити за рахунок грантових коштів та як їх розрахувати?
 • Моніторинг та оцінка проекту: як донори та суспільство дізнаються, що проект досягнув мети?

Тренінг проводить Наталія Стаднічук — тренер, коуч, фасилітатор. Експерт з питань проектного менеджменту, розвитку організацій громадянського суспільства та ефективних комунікацій.

Участь у тренінгу безкоштовна! Організатори заходу компенсують витрати на проїзд в обидва кінці та забезпечують учасників на час тренінгу матеріалами, проживанням і харчуванням.

При виникненні питань звертатися на електронну пошту tamarisk.org.ua@gmail.com або  за телефонами:  (0562) 36 75 22,  (050) 154 03 71  (Пилипенко Кирил)

Довідка:

Тренінг проводиться в рамках програми «Підвищення потенціалу організацій громадянського суспільства, що працюють з ВПО у Дніпропетровському регіоні та на територіях, підконтрольних Україні в Донецькій і Луганській областях».

Програма реалізується Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України, які фінансуються німецьким урядом та виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

zaproshennya-na-trening_rozrobka-proektiv_dnipro_-19-21-10-2016-1

Leave a Reply

Your email address will not be published.