17-19 грудня 2017 року в Центрі підтримки громадських та культурних ініціатив «Тамариск» відбувся тренінг «Нові виклики і можливості для активістів громадських організації в епоху діджиталізації», оскільки сьогодні інформаційний прогрес змушує вдосконалювати роботу громадської організації. Сучасними тенденціями розвитку є діджиталізація, впровадження методів інтернет-комунікації та елементів «e-government».

Тренінг для команди Центру «Тамариск» проводили експерти ГО «Інститут соціокультурного менеджменту» Валерій Луц і Оксана Набока.

На тренінгу були розглянуті сучасні тенденції переходу України в інформаційне суспільство, масштабність соціальних мереж та можливість їх використання у роботі громадським організаціям.

Тренери підкреслювали, що  використання цифрових медіа у форматі діджитал-комунікації надасть конкурентні переваги громадським організаціям навіть над класичними ЗМІ (актуальність проблем, незалежність та незаангажованість подання інформації, адресність інформації та запитів, налагодження зворотного зв’язку із читачами).

На тренінгу були продемонстровані стратегії діджиталізації, які відкривають нові можливості для роботи громадським організаціям в інформаційному просторі. Учасники отримали знання й навички щодо використання в роботі організації сучасних методів інтернет-комунікації.

Тренінг проведено за фінансової підтримки Фонду Ч. С. Мотта.

Leave a Reply

Your email address will not be published.