1-22 березня 2021 року Центр «Тамариск» проводив серію онлайн занять тренінгу «Розробка дієвих інформаційних повідомлень» для учасників ІІ «Школи інформування та комунікації» з 7 областей України.

Тренерка Наталія Стаднічук запропонувала використання інструменту «Шість питань для формування стратегічного повідомлення». Після кожного блоку теорії, представники громадських організацій працювали на онлайн дошці MIRO. Це були практичні вправи, які учасники виконували в маленьких групах для подальшого використання в своєї роботі.

В результаті під час роботи груп було створено чотири практичних кейси. Учасники Школи сформулювали ідеї, які вони хочуть донести до своїх аудиторій, та дії, до яких повідомлення мають спонукати. Наталія Стаднічук наголосила на важливості «упаковки» та подачі повідомлень, тому кінцевий “продукт” виглядав дуже привабливо.

Навчання проводиться в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії. Leave a Reply

Your email address will not be published.