Завершилось змагання за звання кращого волонтера України у 2013-ому році!

Нагадуємо, Національний конкурс “Волонтер року 2013”, який організовує Центр волонтеріату «Добра Воля», проходив у два етапи: у першому всі бажаючі подавали свої кандидатури на конкурс, зазначивши коротку інформацію про кандидата та двох рекомендантів; другий етап полягав у тому, що відібрані кандидати готували невеличкі історії-презентації своєї волонтерської діяльності. Усі роботи були оцінені експертною комісією конкурсу, яка визначила трьох переможців у номінаціях:

соціальний захист населення;
охорона навколишнього середовища;
освіта та виховання;
мистецтво та культура;
охорона здоров’я та здоровий спосіб життя;
захист прав людини та представлення інтересів громадян
Вже незабаром ми дізнаємось імена найкращих!

27 серпня 2014 року о 14.00 у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України відбудеться урочиста церемонія нагородження!

На ній будуть присутні переможці конкурсу, представники урядових структур, профільних інститутів громадянського суспільства, міжнародних донорських організацій, бізнесу та ЗМІ.

Ми також чекаємо на особливу гостю, прихід якої буде для Вас приємним сюрпризом!

У програмі:

• Церемонія нагородження переможців конкурсу “Волонтер року 2013”
• Неформальне спілкування

Завітайте і познайомтеся з тими, хто розбудовує громадянське суспільство!

Організаціям і їх представникам, які хочуть взяти участь у церемонії нагородження необхідно зареєструватися за посиланням.

Кількість місць обмежена!

Також усі бажаючі можуть спостерігати церемонію нагородження в он-лайн режимі на порталі ГУРТ! А протягом наступних тижнів ми публікуватимемо історії кращих волонтерів України і Ви матиме унікальну змогу познайомитись з ними завдяки порталу!

Національний конкурс «Волонтер року» проводиться з метою визнання праці волонтерів та небайдужих громадян, які впроваджують зміни у своїй громаді, а також для більш активного поширення та популяризації волонтерства у всіх регіонах України.

Захід відбудеться завдяки підтримці Швейцарського бюро співробітництва в Україні, Уряду Королівства Швеції, Міністерства соціальної політики України, Ресурсного центру ГУРТ, Кока-Кола Україна та Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Leave a Reply

Your email address will not be published.