28 квітня 2023р в онлайн форматі зустрілися учасники чотирьох Шкіл інформування та комунікації.

Мета зустрічі – зібрати разом випускників школи, які прагнуть до позитивних змін у своєму житті та в суспільстві.

Керівниця Центру “Тамариск” Тетяна Карельська розповіла про ключові віхи у розвитку Школи та отримані результати, про сучасний стан громадського сектору та діяльність в умовах війни.

Участь у зустрічі взяли майже 30 випускників, які стали ініціаторами та учасниками успішних проектів на користь суспільства.

Учасники всіх шкіл говорили про велику користь і важливість знань та навичок, які вони отримали під час навчання в Центрі «Тамариск», і які вони успішно використовують у своїй діяльності. Про це свідчать більше 20 історій випускників, які вони розповідали під час нетворкінгу. Також вони говорили про зв’язки та взаємодію зі своїми колегами по Школі.

Головним висновком за результатом зустрічі стало те, що не зважаючи на війну, на те що частина випускників втратили житло і стали ВПО, вони продовжили свою діяльність, збільшили обсяги допомоги, які надають, додатково залучили волонтерів тощо.

Особливо випускники відмічали здобуті навички у сфері комунікацій, що дозволило налагодити взаємодію і з владою і з колегами із третього сектору.

Випускники зможуть зберегти зв’язки, які допоможуть їм у подальшому житті та розвитку.

Домовилися за 6 місяців провести подібну зустріч у очному форматі. 

Захід проводився в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

Leave a Reply

Your email address will not be published.