Думаєш як організовувати обговорення складної проблеми без втрат часу та за короткий термін виконати усі заплановані дії із максимальним залученням учасників процесу або більше? Продивився всі книжки магії, а потрібного закляття не знайшов? Тоді ми розповімо тобі секретні чари.

В башті-магії Центру «Тамариск», що знаходиться у м. Дніпро, з 19 по 20 березня 2019 року навчались маги-фасилітаційники на тренінгу «Основи фасилітації». Навчалися 20 фантастичних представників громадських організацій з Центральної та Східної України.

Наталія Стаднічук – провідний маг Центру «Тамариск» на тренінгу розповідала про роль  фасилітації та фасилітатора в громаді, а також були детально розібрані інструменти базового закляття «Facilitation» та способи їх використання.

Також, маг Наталья продемонструвала техніку перевтілення, щоб кожен учасник міг аналізувати власні дії з позицій учасника, фасилітатора та спостерігача.

Магічне навчання проводиться в рамках проекту Центру «Тамариск» 8-ої Школи позитивних змін за фінансової підтримки Фонду Ч.С. Мотта.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.