10 листопада, представники волонтерской групи центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск»   — прибули до дивовижного міста Рівне, на навчальний візит «Виклик після Євромайдану: Схід і Захід разом»

Учасники отримали графік та програму візитів відвідання різноманітних, успішних організацій. З яких ми відвідали такі:
РОГО «Комітет виборців України» , ГО «Екоклуб», МГО «Smart people», ГО «ЗЕОН».

Учасники візиту були приємно здивовані теплою та дружньою атмосферою . Зустрічі проходили у форматі колективної дискусії. Керівники поділилися корисною інформацією з учасниками стажування та залюбки відповідали на всі поставлені питання задані учасниками.
Головним завданням Комітету виборців України» — є здійснення незалежного спостереження захисту виборчих прав та свобод виборців, правова просвіта всіх суб’єктів виборчого процесу. Організація дотримується принципу позапартійності та не підтримки жодної політичної партії. А також, керівник – Олексій Горецький, розповів, що їхня організація займається безкоштовною юридичною консультацією в межах таких сервісів : через свій сайт, скап,по телефону та на особистих зустрічах.
ГО «Екоклуб» — діяльність цієї організації спрямована на впроваждення ефективного використання енергії, сучасні проблеми у використанні енергії та розробках проектів з альтернативної енергетики. Керівник – Андрій Мартинюк, розповів про проведення соціально-информаційної компанії — «Точка тепла».

Тарас Комаренко та його колеги з МГО «Smartpeople», займаються питаннями комунікації з представниками бізнесу та підвищення кваліфікаційного рівня молодих спеціалістів. Консультацією в розробках бізнес-ідей.
Учасники навчального візиту отримали багато корисної та цікавої для себе інформації, яка згодом може бути використана в подальшій діяльності.

Остання зустріч відбулася в приміщені ГО «ЗЕОН». Керівник -Микола Орлов, розповів про основні напрямки їхньої діяльності. Преорітетним напрямком, є громадська журналістика,її вплив на органи влади та комунікація з місцевими жителями. Також, ГО займається підтримкою молоді та розвитком волонтерського руху.

Взагалі,день проведений з великою користю для всіх, так,як ми встигли не тільки отримати потрібну інформацію в межах навчального візиту, а й поспілкуватися з Миколою, за філіжанкою кави в чудовій кав’ярні міста.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.