Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатів для участі у тижневій програмі стажування на тему: «Створення умов толерантності, налагодження діалогу та посилення єдності між регіонами України».

Програма є загальноукраїнською, пріоритет надається учасникам з Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Одеської та Львівської областей.

Орієнтовна дата поїздки – 18-25 січня 2015 р.

Останній термін подання документів на програму 3 листопада 2014 р.

Основна мета програми стажування полягає у вивченні принципів вирішення гострих конфліктних ситуацій та їх інтеграції в роботу журналістів, громадських активістів, організаторів надання гуманітарної допомоги, а також в підтримці зусиль, спрямованих на досягнення миру та запобігання конфліктів всередині та між регіонами України.

Навчальна програма «Створення умов толерантності, налагодження діалогу та посилення єдності між регіонами України» проходитиме в одній з таких країн: Сербія, Боснія або Хорватія і триватиме один тиждень. Країну стажування буде обрано за результатами конкурсних пропозицій програми.

Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Група складатиметься з 10 осіб. Знання англійської мови не вимагається, з групою працюють перекладачі. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових тощо).

Учасниками програми можуть бути:

● журналісти, які готують репортажі про події в зоні конфлікту;

● активісти громадянського суспільства, залучені до миротворчої діяльності, забезпечення єдності, психологічної реабілітації;

● організатори гуманітарної допомоги в регіонах конфлікту, які працюють або здійснюють дистанційний менеджмент програм на сході;

● лідери з числа вимушених переселенців або лідери приймаючих громад, які можуть чітко сформулювати свою зацікавленість у забезпеченні мирного вирішення конфліктних ситуацій між переселенцями та приймаючими громадами.

Дізнатись більше про програму та заповнити он-лайн Анкету кандидата можна на сайті виконавця проекту в Україні – Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) www.ptp.ceume.org.ua.

Leave a Reply

Your email address will not be published.