Громадська організація «Надія» займається пошуком зниклих безвісті під час російської агресії та окупації на Донбасі та в Криму. Головою організації є Ядвига Лозинська, її заступниця Вікторія Солодухіна.

Обидві активістки навчаються в «Школі безпеки громадських активістів» з 30 березня 2021. ГО «Надія» веде активну роботу, і вже зробили декілька проєктів з підтримки сімей, де є зниклі безвісті. В квітні 2021 року організація починає серію вуличних акцій в шістьох місцях України з назвою «Ми є!» Станом на 30 червня 2021 року акції відбулися в Луцьку, Павлограді, Покровську, Кривому Розі. Попереду Львів (15 липня 2021р). https://nadiyemos.com/ukraino-mi-e/ 

В чому потенціал таких акцій?  Заступниця голови ГО «Надія» Вікторія Солодухіна вважає, що під час акцій на які запрошують органи місцевого самоврядування, місцеву виконавчу владу відбувається їх особисте знайомство з  сім’ями захисників України, які зникли безвісті. Налагоджується спілкування,  запускається робота прийнятих програм підтримки. 

  • У нас є декілька вимог до органів місцевої влади, однак ми враховуємо знання, отримані в «Школі безпеки громадських активістів» та проводимо наші заходи максимально ефективно та безпечно. Ми задоволені результатами: з нами спілкуються місцеві керівники та місцеві ЗМІ, не було жодних конфліктів, – ділиться враженнями Вікторія Солодухіна. 
  • «Школа безпеки громадських активістів» постійно нагадує  нам, що права людини, це дійсно те, що може бути вагомим аргументом в наших пошуках, – говорить Ядвига Лозинська.

Центр “Тамариск” надає інформаційну та консультативну підтримку громадським організаціям – учасницям “Школ” та іших освітніх проєктів. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.