6 грудня 2015 року в місті Підгородне відбулася діалог: «Налагодження взаємодії між представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування».

На діалогову зустріч було запрошено представників депутатського корпусу, громадських організацій різного напряму, громадян з активною громадською позицією та представників Підгородненської міської ради.

На початку заходу проведено знайомство учасників та обговорення правил роботи.
Захід розпочався із презентації результатів попередніх етапів діалогу.

Олександр Мітьков нагадав присутнім, що робочою групою, до якої входять представники громадських організацій розроблено меморандум взаємодії, який повинен допомогти налагодити взаємодію між представниками громадських організацій, які працюють на території Підгородненської міської  ради.

Під час обговорення меморандуму учасники відразу зіткнулися з двома поглядами на сутність меморандуму, його внутрішню складову. Перша позиція зводилась до того, що меморандум це  ситуативний договір створений для успішної реалізації проекту, а саме: створення юридичного консультаційного центру первинної допомоги. Принципово, що даний погляд виключав можливість входження нових організацій до меморандуму співпраці. Це викликало незадоволення частини учасників діалогу. Для них меморандум це «принципово» домовленість між громадськими організаціями про правила взаємодії, їхні етичні та ціннісні аспекти.

Входження  нових організацій підтримується за умови виконання задекларованих меморандумом цінностей та правил взаємодії.

Тож учасниками заходу було вирішено доопрацювати меморандум та презентувати його на наступній діалоговій зустрічі.

Захід було проведено в рамках ініціативи «Примирення і порозуміння в Україні»  Інституту миру та порозуміння за підтримки Швейцарської конфедерації.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Leave a Reply

Your email address will not be published.