28 листопада о 16 годині в сесіонній залі міської ради Підгородного —  відбулося урочисте нагородження учасників конкурсу «Найкращий громадський журналіст Підгородного» та «Фото та Підгородне» від інформаційного порталу «Підгороднє.in.ua» та Центру громадських та культурних ініціатив «Тамарсик»

В конкурсах взяли участь молоді таланти Підгородненської територіальної громади. Перше місце розділили Серебрянська Віталія та Любинська Вікторія; друге місце посіли — Река Сергій та Цюрих Анастасія; третє місце дісталося вже знаному журналісту інформаційного порталу  — Браславській Анастасії, — конкурс «Найкращий громадський журналіст Підгородного». Та перше місце зайняла Биндич Олена — у конкурсі «Фото та Підгородне».

 

Переможців теплим словом на початку церемонії привітав міський голова Петро Федорович Дудка. Всім журналістам початківцям були подаровані квіти, подарунки та сертифікати на стажування у редакції.

 

Хочется виказати слова подяки усім тим, хто допомогав у проведенні даного конкурсу, а це в першу чергу міській раді Підгородного, Будиноку культури, редакції районної газети «Дніпровська зоря», магазину «Квіти» за чудесні квіти для нагородження юних журналістів, магазин витратних матеріалів fotoprint.dp.ua ТМ ColorWay за подарунки.

Сподіваємось, що в подальшому для них журналістика стане не тільки хоббі, а сенсом життя.

Нагадаємо, що даний конкурс був розпочатий 22.06.2014.

img_6196 img_6207 img_6215 img_6217 IMG_6245 img_6176 img_6183 img_6185 img_6188 img_6192 img_6194 img_6195

Leave a Reply

Your email address will not be published.