Відкрито конкурс на участь у Форумі «Подолання стереотипів в Україні як шлях до діалогу та порозуміння», що проходитиме в Києві 17 вересня 2015 року.

Мета заходу – зібрати найбільш активних молодих людей для ідентифікації стереотипів, які є можливою перешкодою на шляху ефективного діалогу та впровадження реформ в Україні, та визначити шляхи їх подолання.

Форум організовується в рамках проекту «Сприяння плюралізму та діалогу в українському суспільстві», який спрямований на підвищення ролі активних молодих представників громадянського суспільства задля розбудови відкритого, сильного, згуртованого, демократичного і плюралістичного суспільства в Україні. Проект реалізується Фондом Східна Європа за підтримки німецької Громадської організації ChildFund Deutschland e.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. Захід проводиться у партнерстві з ГО «Ліга інтернів».

Захід відбудеться 17 вересня 2015 року.

До участі запрошуються активні представники громадянського суспільства з усіх регіонів України, віком від 18 років до 35 років, здатні до ініціювання позитивних змін у своїх громадах. Вітається участь активних людей з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб.

В рамках Форуму учасники зможуть подискутувати з відомими політологами, громадськими діячами, істориками та журналістами, які представляють різні регіони України. Основними темами дискусій будуть наступні: «Культура миру», «Цінності як шлях до діалогу», «Втілення цінностей у реформах».

Практичним компонентом стане визначення шляхів побудови діалогу між молоддю з різних регіонів, розробка пропозицій до дорожньої карти подолання стереотипів, та кроків, необхідних для формування культури миру в рамках групової роботи.
Вибір учасників буде здійснюватися на основі анкет. Буде враховуватися громадська діяльність кандидатів, попередні напрацювання з тематики форуму та обгрунтована мотивація участі у заході. Знання іноземних мов є бажаним.

Заповнити анкету можна за посиланням.

Останній термін подання анкет – 7 вересня 2015 року.
Серед найбільш активних учасників за результатами додаткового конкурсу буде обрано кандидатів на участь у тижневому візиті з обміну досвідом до Федеративної Республіки Німеччина, який відбудеться на початку листопада 2015 р.

Витрати на проїзд та харчування учасників покриваються за рахунок організаторів.

Контактна особа: Ольга Шаварова, менеджер програм Фонду Східна Європа, e-mail: oshavarova@eef.org.ua, тел: 044 200-38-24.

Leave a Reply

Your email address will not be published.