Наша команда зацікавлена в розвитку більш якісної журналістики, особливо на східній України. Тому ми прагнемо ділитись знаннями та досвідом, які здобули на терені регіональної журналістики Донбасу. Портал може стати майданчиком для тих, хто вирішив спробувати себе в якості журналіста чи блогера і доносити об’єктивну інформацію до українських громадян.

Програмою школи передбачено проведення серії онлайн-тренінгів з теоретичними і практичними блоками, а також домашнім завданням та перевірочними тестуваннями. Заняття відбуватимуться по вихідних раз на тиждень впродовж січня-березня 2015 року у вигляді онлайн-семінарів.

У процесі навчання учасники школи опанують:

– основи зйомки та монтажу відео (технічні можливості зйомок; робота зі світлом та звуком; налаштування апаратури; програми для монтування відео; принципи монтування відео; відеохостинги; поширення відео в інтернеті; вірусне відео)

– засади інтернет-журналістики (відео на телебаченні та в інтернеті; пошукова оптимізація; пошук інформаційних приводів та експертів; написання текстів для мережі; робота з фото та аудіо; просування контенту в соціальних мережах; онлайн-інструменти в роботі редакції)

– принципи громадської журналістики (юридична безпека журналіста; співпраця з громадськими організаціями; блогерство).

Учасником школи може стати людина, яка планує працювати в сфері журналістики в інтернеті чи на телебаченні (студенти й випускники журналістських та не журналістських спеціальностей, люди, які лише починають працювати в медіа-структурах тощо). Перевага буде надаватися аплікантам із Донецької та Луганської областей.

Для участі необхідно заповнити аплікаційну форму до 25 грудня. Навчання в школі безкоштовне. Відбір до навчальної групи проводитиметься на конкурсній основі за результатами анкет. Список відібраних учасників буде опублікований не пізніше 30 грудня.

По завершенню навчання усі учасники школи, які прослухали повний курс а також виконали усі завдання впродовж навчання, отримують сертифікат про проходження Школи, а також рекомендації від головного редактора Порталу, які будуть корисними при поданні на інші навчальні курси, або при прийомі на роботу до ЗМІ. Крім того, кілька найактивніших учасників матимуть можливість впродовж кількох місяців стажуватись на порталі NGO.DONETSK.UA та втілити свої власні авторські проекти.

З орієнтовною програмою, тренерами та іншими деталями можна ознайомитись на сайті нашої школи http://schoolngo.wordpress.com. Контактна особа: Валерія Дубова +38 066 917 19 46

Leave a Reply

Your email address will not be published.