Пропонуємо до Вашої уваги добірку найцікавіших подій, які відбудуться цими вихідними в Україні. Якщо Вам відомо про події Вашого міста, будемо вдячні, якщо розповісте про них у коментарях до цього повідомлення. Гарних Вам вихідних та чекаємо на Ваші коментарі та враження про заходи, на яких Вам поталанило бути!

Львів

30 січня 2015 року – концерт гурту «Троє Зілля». Ви почуєте бандуру, а це один із тих правдиво українських і надзвичайно магічних інструментів. Сучасні турецькі, єгипетські та латиноамериканські ритми, під які просто нереально всидіти на місці, та п’янке джазове звучання клавішних. Увесь цей колорит об’єднує в собі «Троє Зілля».

Читати більше...

30-31 січня 2015 року – фотовиставка Андрія Новікевича «Відчути Побачене». Проект «Відчути Побачене» є квінтесенцією роботи Андрія за останні два роки.

Читати більше...

30 січня – 1 лютого 2015 року – Graffiti jam #The MARVELous DAY. На межі перших місяців 15-го року у Львові, під Високим Замком, відбудеться перший цього року графіті-джем. Біля невеликої стіни збиреться компанія з різних міст України. І не забувайте – скоро весна, скоро масштабні джеми!

Читати більше

30 січня – 1 лютого 2015 року – виставка українських ілюстраторів. Серед учасників – Юлія Твертіна, Тетяна Цюпка, Олена Тихонюк, Поліна Дорошенко, Олег Грищенко,Тетяна Денисенко, Олена Старанчук, Анна Сарвіра, Ольга Терещенко, Марія та Володимир Гавриш, Ілля Угнівенко, Анна Хоменко та Ігор Чалий.

Читати більше

Київ

30 січня – 1 лютого 2015 року – вечори французького кіно. Стартує щорічний фестиваль найгучніших французьких кінопрем’єр року – «Вечори французького кіно – 2015». У програмі – фільми-призери міжнародних фестивалів і нові акторські роботи Катрін Деньов, Жюльєт Бінош і Матьє Амальрік.

Читати більше...

31 січня – 1 лютого 2015 року – уїкенд кращої соціальної реклами. У кінотеатрі «Кінопанорама» з 31 січня по 1 лютого пройде показ кращої соціальної реклами останніх років, до якої увійшли як переможці найвідоміших рекламних фестивалів, так і абсолютно нові ролики з яскравим емоційним забарвленням, зворушливі і провокаційні.

Читати більше...

30 січня – 1 лютого 2015 року – виставка 3Д Живопису – втричі більше вражень! Унікальний проект, як для Києва, так і для України в цілому. Компанія WallStreet пропонує свій варіант інтерактивного живопису, що створює об’єм, глибину та гру картини з глядачем. Завітайте до нас із фотоапаратом, і похід на виставку стане активною та емоціональною розвагою!

Читати більше...

30 січня – 1 лютого 2015 року – «Дивись заплющеними очима» – виставка вишитих картин, які можна побачити тільки заплющеними очима.

Читати більше

Дніпропетровськ

30 січні – 1 лютого 2015 року – фотовиставка «Це моє місто». На виставці будуть представлені 85 фоторобіт жителів Дніпропетровська з відомими пам’ятками міста.

Читати більше...

30 січня – 1 лютого 2015 року – виставка «Зимове місто очима дітей». На фотовиставці будуть представлені cвітлини, які відображають особливі місця нашого міста з дитячої точки зору. Унікальність фотографій у тому, що вони демонструють не лише цікавий Дніпропетровськ, але й занурюють у той незвичний, недоступний дорослим світ, в якому живуть діти.

Читати більше

30 січня – 1 лютого 2015 року – виставка Петра Ситника: живопис, графіка. Виставка присвячується 75-річчю від дня народження художника, котрому належить особливе місце серед значних мистців Кривого Рога. Працелюбний мистець був майстром станкової оригінальної та друкованої графіки, живопису, монументального та декоративного мистецтва.

Читати більше

Leave a Reply

Your email address will not be published.