Пропонуємо до Вашої уваги добірку найцікавіших подій, які відбудуться цими вихідними в Україні. Якщо Вам відомо про події Вашого міста, будемо вдячні, якщо розповісте про них у коментарях до цього повідомлення. Гарних Вам вихідних та чекаємо на Ваші коментарі та враження про заходи, на яких Вам поталанило бути!
Дніпропетровськ

18 січня 2015 року – Free walking Tour. Безкоштовні тури вже давно проводять у містах Європи, де вони користуються шаленою популярністю. Грошова винагорода гіда залежить від того, наскільки він зацікавить людей своєю розповіддю. Адже в кінці саме туристи вирішують, скільки заплатити гіду.

Читати більше…

16-18 січня 2015 року – виставка «У нашім раї» в арт-центрі «Я Галерея». Кураторський проект Галини Скляренко та Валерія Сахарука «У нашім раї» виявляє нову хвилю актуалізації Шевченківських мотивів. Вони не лише озвучують проблеми сьогодення, а й підштовхують до переосмислення національного шляху. Разом із текстами Шевченка твори сучасного мистецтва утворюють напружене дискусійне поле, що притягує і хвилює.

Читати більше...

16-18 січня 2015 року – виставка Івана Марчука «Вчора, сьогодні… завжди». Вперше Дніпропетровськ побачить картини генія сучасності. Майже півстоліття творчість Івана Марчука збурює свідомість глядачів. Оригінальний спосіб мислення, неповторна манера письма, технічна і композиційна довершеність робіт, стилістична різноплановість підходів викликають подив і захоплення.

Читати більше…

Leave a Reply

Your email address will not be published.