20-21 листопада 2018 року у м. Дніпро в Центрі «Тамариск»  розпочала свою роботу 8-ма Школа позитивних змін. Першим навчальним заходом став тренінг «Сучасні підходи до розвитку місцевих громад» участь у якому взяли 20 громадських організацій із Центральної та Східної України. Всі учасники Школи пройшли попередній конкурсний відбір, і сьогодні готові підкорювати нові вершини.

Під час тренінгу розглядались сучасні підходи роботи та розвитку в громаді. Окремо, можна виділити, такі підходи як: соціальна анімація, проектний підхід та фасилітація в громаді. Саме ці підходи викликали найбільш жваве обговорення. Були відпрацьовані методи та інструменти того, як зробити процес більш конструктивним із залученням громади. У груповій роботі учасники мали можливість побачити та пропрацювати такі інструменти, як мозковий штурм, аналіз потреб та ресурсів, аналіз соціального процесу.

Важливим аспектом для всіх було те, як залучати громадян до процесів у громадах та як їх активізувати. Над цим питанням учасники активно взаємодіяли, ділилися практичним досвідом роботи в громаді, обговорювали і знаходили вирішення.

Робота була побудована таким чином, щоб сприяти формуванню глибокої довіри в групі і закласти фундамент спільних дій ті ініціатив. Оскільки надалі учасників будуть чекати інші не менш важливі тренінги в рамках Школи позитивних змін.

Тренінг проводила ведучий тренер Центру «Тамариск» Наталія Стаднічук.

 

8-ма «Школа Позитивних Змін» проводиться за фінансової підтримки Фонду імені Ч. С. Мотта.

Leave a Reply

Your email address will not be published.