Громадська організація «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск»» протягом жовтня – грудня 2013 р. здійснювала громадський моніторинг функціонування Центрів дозвільно-адміністративних послуг Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської міської ради «Правобережний» та «Лівобережний» у м. Дніпропетровську (далі – ЦНАП «Правобережний» та «Лівобережний»).

У результаті моніторингу експерти оцінили організацію діяльності ЦНАП «Правобережний» та «Лівобережний», а також підготували рекомендації для подальшого вдосконалення їх роботи.

Документи, підготовлені в результаті моніторингу, знаходяться за посиланням (https://www.dropbox.com/sh/b6kfbiey5rxjfax/7zQr6dlo4J)

Сподіваємось, рекомендації за результатами моніторингу будуть корисними для подальшого удосконалення якості обслуговування громадян в ЦНАП.

Моніторинг виконується у рамках проектів «Підвищення якості адміністративних послуг через посилення впливу громадянського суспільства на публічну політику у цій сфері», який здійснюється за підтримки Європейського Союзу і «Моніторинг та оцінка організації роботи ЦНАП у містах України», який здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Тетяна Барашкова,

Президент ЦПГКІ “Тамариск”

Leave a Reply

Your email address will not be published.