22-23 березня 2024 р громадська організація “Центр “Тамариск” проводила тренінг для молоді громад  Мережі робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості.

Тренінг «Інструменти залучення молоді до участі в місцевому та регіональному житті» викликів підвищену увагу з боку представників та представниць місцевого самоврядування, а також з боку молодіжних рад та молодіжних центрів громад.

Учасники та учасниці тренінгу мали змогу детально ознайомитись з різноманітними інструментами та методами, які сприяють активізації участі молоді в житті громади. Важливою частиною було вивчення успішних кейсів та прикладів, які можуть бути адаптовані для власних проєктів.

Одним із ключових завдань було створення власних проектних пропозицій, які молодь могла б втілити або порекомендувати для втілення у своїх громадах. Це включало ідентифікацію потреб молоді, визначення цільових груп та планування ефективних заходів залучення.

Тренінг створив платформу для обміну ідеями та кращими практиками між представниками ы представницями різних громад, що сприяло налагодженню корисних контактів та партнерств.

Відгуки учасників з вихідного опитування такі, що найбільш корисними під час тренінгу були інструменти залучення молоді, драбина Харта, ідеї з заходами, всі інструменти залучення молоді цікаві й новітні, все було дуже важливе, змістовне.

Тренінг пройшов у надихаючій та дружній атмосфері, де кожен учасник мав змогу не лише отримати нові знання, але й поділитися власним досвідом та ідеями. Енергія та активність учасників свідчать про високий рівень зацікавленості в тематиці тренінгу та готовності до впровадження нових ініціатив у своїх громадах.

Ініціатива «Створення та підтримка діяльності Мережі робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості у семи територіальних громадах Дніпропетровській області» впроваджується Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery Розширення можливостей громад в Україні»

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.