Центр міжнародних обмінів Breakster (ГО «Молодь Ювілейного») оголошує набір учасників з досвідом соціального підприємництва та вільним володінням англійською мовою для міжнародного проекту Erasmus+, partner building activity «YOU – ENTER’PRENEURSHIP».

Мета проекту: налагодження співпраці для розробки проектів, що заохочують молодь у реалізації соціального підприємництва.

Завдання проекту:

надати конкретну інформацію про розвиток підприємництва (концепція, бізнес-план, ресурси, ризики і т.д.)
Обмін досвідом соціальним підприємництвом в країнах Європейського Союзу та в пост-радянських умовах.
Заохочувати молодіжні організації сприяння вихованню культури підприємництва
Сприяння співробітництву між країнами з акцентом на соціальне підприємництво
Створення конкретних пропозицій щодо подальшої співпраці.
Проект заснований на принципах неформального навчання: індивідуальна та групова робота, відео-презентації, групових і пленарних дискусій, кейс-стаді, тематичних досліджень, зустрічі з місцевими експертами та підприємцями.

Шукаємо молодь віком 18+ з досвідом соціального підприємництва, участі у проектах Erasmus+, з бажанням організації та написання майбутніх проектів у співпраці з ГО “Молодь Ювілейного”.

Проект проходить 1-8 листопада 2015р, в м. Лафборо, Анлія.

Країни-учасниці: Азербайджан, Великобританія, Вірменія, Грузія, Італія, Латвія, Молдова, Румунія, Україна та Хорватія.

Учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та робочими матеріалами на час проведення тренінгу. Дорожні витрати українців повертаються під час тренінгу у 100% від вартості квитків, після надання всіх дорожніх документів в ліміті, що не перевищує 360 Євро.

Учасникам потрібно самостійно покрити витрати на візу (орієнтовна сума 200 у.о., організатори проекту нададуть лист-запрошення)

Якщо ви зацікавились, заповнюйте анкету до 13.09.2015 за посиланням.

Leave a Reply

Your email address will not be published.