«Напередодні вирішального етапу боротьби за громадянське суспільство потрібно мобілізувати молодь!»

Таку мету поставив собі проект «Мій вибір – моя свідомість» Сумського обласного комітету молодіжних організацій”, регіональним партнером якого у Дніпропетровську став Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск».

Перший етап проекту передбачає освітні візити та зустрічі з активною студентською молоддю з 7 регіонів країни. 11 квітня 2014 експерти проекту завітали до Дніпропетровська. На захід прийшли 23 молодих хлопців та дівчат, які займають активну громадянську позицію. Більшість з них була представниками студентського самоврядування або громадських організацій.

Програма зустрічі була розроблена таким чином, щоб учасники мали змогу висловити свою думку щодо поточної ситуації в країні, отримати знання з політтехнологій та набути практичних навичок з розробки інформаційних матеріалів.

Цікавим виявився той факт, що не зважаючи на те, що для більшості ці вибори будуть першими, вони охоче чекають на них. Адже безмежна корупція та нестабільність в усіх сферах життя стала впоперек можливості для самореалізації молоді. Покоління, що народилося за часи незалежної України несе абсолютно нову ідеологію.

Рішення, які приймаються в країні сьогодні, стануть реальністю завтра. Що може зробити кожен молодий українець для зміни ситуації в країні? Прийти й проголосувати на виборах президента України. Адже це не лише право, а й обов’язок кожного з нас.

Саме цю ідею організатори заходу попросили донести до широкого кола молоді шляхом створення флаєрів, наліпок та плакатів. Протягом зустрічі був відведений час для створення коротких мотивуючих меседжів. Учасники проявили всю свою майстерність та талант, вигадуючи заклики-запрошення на вибори.

Найкреативнішими стали фрази:

“Власна думка – це модно!”

«Чом ти не прийшов, як вибір прийшов. Вона тебе чекала… Вона – це Україна»

«Підіймай зад – виконай свій громадянський обов`язок»

«Зроби свій вибір: скотина, овоч чи людина»

«Народна прикмета: не прийшов на вибори,наступні 4 роки згайані»

Такий нестандартний підхід молоді до меседжів свідчить, що на кожну дію буде протидія. На жаль, закоренілість та твердолобість проникли на всі рівні влади. Але сьогодні є молодь, яка прагне змін і вона готова до дій. Зробімо перший крок до нової країни 25 травня 2014 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published.