Портал ГУРТ розпочинає Місяць громадської участі, який триватиме з 1 по 30 вересня 2015 року. Ми запропонуємо теми, дискусії, інтерв’ю з експертами, опитування провідних громадських організацій, рецепти успіху, в яких розкриватимемо важливість та актуальність теми громадської участі в Україні та світі.

Серед основних форм впливу громадян на процес підготовки та прийняття державних рішень виділяють наступні: вибори, референдуми, діяльність громадських організацій та інших об’єднань, написання звернень до органів влади, підготовка громадських експертиз, організація громадських акцій та слухань, діяльність громадських рад, обговорення в ЗМІ, соціологічні опитування, проведення семінарів, круглих столів, консультацій за участю експертів, волонтерська діяльність тощо.

Протягом місяця ми розказуватимемо Вам про можливості громадян та громадських організацій у цій галузі, тож закликаємо долучитися до обговорення питань громадської участі! Ваша думка та досвід допоможуть нам розкрити складну і водночас надзвичайно актуальну тему. Коментуйте матеріали, присвячені громадській участі, пропонуйте свої теми, створюйте блогозаписи. Разом ми зможемо напрацювати корисні матеріали, які стануть в нагоді усім, хто займає активу громадську позицію!

Матеріали за темою:

ГУРТ оголошує конкурс рецептів успіху «Успішні приклади залучення громадян до розвитку громади»

Leave a Reply

Your email address will not be published.