ЦППР представляє Методику моніторингу функціонування Центрів надання адміністративних послуг. Метою моніторингу є оцінювання стану ЦНАП на відповідність вимогам Закону «Про адміністративні послуги» та концепції «універсаму послуг».

Дану Методику було створено восени 2013 р. для обстеження ЦНАП м. Києва та інших міст України. Її було апробовано у ЦНАП п’яти районів м. Києва, а також у п’ятнадцятьох ЦНАП у містах Заходу, Півночі, Центру України. За результатами моніторингу Методику було доопрацьовано й уточнено.

Методика розроблялася Центром політико-правових реформ спільно з Центром досліджень місцевого самоврядування / Центром інформаційного консалтингу (Львів), Фондом місцевої демократії (Харків), а також Центром підтримки громадських та культурних ініціатив «Тамариск» (Дніпропетровськ) – у рамках проектів: «Підвищення якості адміністративних послуг через посилення впливу громадянського суспільства на публічну політику у цій сфері» (2013-2014, за фінансової підтримки Європейського Союзу) та «Моніторинг центрів надання адміністративних послуг у містах України» (вересень 2013 – квітень 2014, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»).

Запрошуємо всіх зацікавлених суб’єктів: органи публічної адміністрації та їх посадовців, громадян, представників бізнесу й громадських об’єднань – використовувати цю методику для оцінки надання адмінпослуг у ЦНАП вашого міста!

Leave a Reply

Your email address will not be published.