Центром “Тамариск” був проведений додатковий тренінг “Метод внутрішньої гри”. В дуже великому залі Менори 22 учасники з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської областей під керівництвом тренера – коуча Наталії Стаднічук вчилися бути більш ефективними. Основні питання, які розглядалися на тренінгу :

Таким чином, під час тренінгу учасники отримали практичні знання і навички по використанню коучингового підходу “Метод внутрішньої гри” (автор Тімоті Голуэй). Цей метод дозволяє істотно понизити напругу і рівень стресу під час освоєння нових навичок і виконання складних завдань,  може використовуватися як в персональних комунікаціях, так і для організації ефективного і результативного робочого процесу в організаціях та різних групах.

Учасники вивчили основні принципи методу і обговорили можливості його застосування в робочих комунікаціях, під час навчання і для реалізації особистих складних завдань.
Під час тренінгу кожен учасник отримав можливість за допомогою простих вправ на практиці відчути зміну сприйняття відносно тих завдань, виконання яких раніше було не дуже вдалим і викликало високий рівень стресу.
Під час практичної частини учасники створили власні “внутрішні ігри” – визначили критичні змінні і нові фокуси уваги для найбільш складних комунікаційних завдань у своїх організаціях. Цитати із зворотного зв’язку:

Тренінг проводився в рамках проекту «Підвищення інформаційно – комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.