На мережевій зустрічі у Львові  зібралися 117 учасників та учасниць робочих груп із громадської безпеки та відновлення. Щороку такі зустрічі проводять, щоб поділитися історіями успіху з громад у сфері реагування на виклики для України та надихнути людей. Лідери та лідерки робочих груп Дніпропетровщини також взяли участь у події.
Зустріч надала можливість обговорити з колегами багато спільних питань, напрацювати плани та напрямки роботи Мережі робочих груп на 2024 рік.
Пріоритетними були питання підримки ветеранів та ветеранок в громадах, родин загиблих  героїв. В громадах в цьому напрямку вже потужно працюють громадські організації, які готові ділитися кращими практиками.
Взаємодія та підтримка в роботі з молоддю та залучення молоді до прийняття рішень в громаді, також важлива тема, яку визнали приоритетною представники та представниці  громад Дніпропетровщини.
Дуже цікаво було дізнатися про досвід колег з інших областей України
Підтримувана UNDP Мережа робочих груп із громадської безпеки та відновлення — це об’єднання небайдужих людей із різних куточків України, які завжди напоготові допомагати своїм громадам. З початком війни мережа запрацювала ще дужче: хтось допомагав з евакуацією цивільного населення, хтось шукав притулки для переселенців у нових громадах, а хтось облаштовував укриття. Це лише невеликий перелік, проте насправді таких прикладів дуже багато.
🇺🇳🇪🇺🇩🇰 UNDP в Україні організувала мережевий захід за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery), та за фінансової підтримки Уряду Данії, наданої в межах Програми з відновлення та розбудови миру.
Світлини: Віктор Москалюк / ПРООН в Україні 📸
🟦🟨🟦🟨

Leave a Reply

Your email address will not be published.