Друзі ???
З початком повномасштабної війни в Україні стратегічно заплановану Мережею діяльність довелося змінити. Але демонструючи неабияку єдність, усі наші друзі і партнери з перших днів вторгнення ворога продовжували працювати, здебільшого, як гуманітарні хаби, допомагаючи українцям евакуюватися з небезпечних місць, здійснюючи всебічну гуманітарну та інформаційну підтримку українців у всіх регіонах нашої країни та міцно тримаючи волонтерський фронт?
?Сьогодні раді повідомити, що ми повертаємось задля продовження вже давно обраного шляху – розвитку громадянського суспільства, бо саме тут і зараз це є на часі!
☝️Готові до крутих новин?! Оголошуємо про старт проєкту «Сталий розвиток громадянського суспільства, через посилення організаційної спроможності», що підтримується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу. Перш за все, ми хочемо з’ясувати нагальні потреби і проблеми, з якими стикаються сьогодні громадські організації, ініціативні та волонтерські групи в умовах російської збройної агресії. У подальшому в рамках проєкту буде розроблено низку практичних рекомендацій, а також організовано та впроваджено цікаві заходи для потужних та дієвих відповідей на існуючі виклики, що постали сьогодні перед громадянським суспільством.
✅ І перший крок – проведення дослідження за допомогою анкетування!
?Чим зараз живе організація? В якому напрямку працює і з якими складнощами стикається? Чи все добре в аспектах комунікації, співпраці і довіри? Всі ці питання наразі є нагальними, а їх спільне вирішення, – квантовий стрибок до розвитку, бо у єдності та згуртованості сила українців! Тож, друзі, до участі в анкетуванні запрошуємо представників і представниць інститутів громадянського суспільства, неформальних громадських рухів, волонтерських ініціатив, що здійснюють свою діяльність у 10-ти регіонах України.
Посилання на анкетування
??Географія дослідження: Івано-Франківська, Волинська, Закарпатська, Полтавська, Львівська, Дніпропетровська, Житомирська, Кіровоградська, Хмельницька, Миколаївська області.
Якщо ваша діяльність відбувається в одній з цих областей, приділіть, будь-ласка, до десяти хвилин вашого часу для заповнення анкети.
Опитування проводиться Громадською спілкою «Мережа хабів громадянського суспільства України» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Leave a Reply

Your email address will not be published.